Wyruszasz na wczasy lub ewentualnie w podróż służbową do innego miasta bądź też państwa? Na miejscu chcesz zwiedzić jak najwięcej, wożąc rodzinę lub ewentualnie współpracowników do pobliskich miast?

samochód do wynajęcia Kraków lotnisko

Dawniej jedynym słusznym rozwiązaniem byłyby taksówki bądź prywatny przewóz – dzisiaj o dużo lepszą i tańszą opcją są wypożyczalnie samochodów, które szturmem zdobyły serca amerykanów oraz roztropnie przekonują do siebie również europejczyków, w tym też polaków.
Coraz więcej ofert lokalnych wypożyczalni samochodów okazuje, że potrzebujemy samochodów w określonym czasie. Co więcej, wypożyczalnie aut stają się standardem nie wyłącznie dla podróży firmowych, lecz także do tych osobistych, gdy potrzebujemy prędkiego i nieograniczonego transportu w danym regionie.

wypożyczalnia samochodów Kraków

Wydatki wynajmu auta
Przejdźmy wobec tego do sedna – jakie są koszty najmu samochodu? To zależy od tego, które auto chcemy wydzierżawić i na jak długi okres. Wyruszając na dwutygodniowe wakacje, warto pomyśleć o najmie na pełen okres urlopu. Czemu? Bowiem najem tylko na kilka dni może być dużo droższy niż najem na tydzień lub ewentualnie dwa tygodnie. Ta norma dotyczy nie tylko podróżników, lecz także biznesmenów, którzy potrzebują samochodów w czasie podróży służbowej.
Na cenę ma też wpływ rodzaj auta. Bogata w akcesoria limuzyna będzie dużo droższa aniżeli sztampowe rodzinne auto (jakie także nie musi być pozbawione wygód rodzaju klimatyzacja lub fotelik dla dziecka, który coraz częściej jest w tradycyjnym wyposażeniu). Nie zmienia to niemniej jednak faktu, że wypożyczalni aut jest tak dużo, że musiało to odbić się na opłatach – niższych opłatach dla Konsumentów.